Wypożyczalnia Szamotuły

Oferta


Twój samochód jest w naprawie lub potrzebujesz chwilowo dodatkowego auta? Nasza wypożyczalnia dysponuje busami i przyczepkami. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny i gwarantujemy bezpieczną podróż przez pełen pakiet ubezpieczenia OC i AC naszych samochodów.


Auta dostawcze Szamotuły

Ogólne warunki wynajmu samochodu

  • Najemcą samochodu bądź przyczepki może zostać osoba fizyczna lub prawna, która ukończyła 18 lat i posiada ważny dokument tożsamości.

  • Klient wraz z przedstawicielem wypożyczalni dobrowolnie podpisują umowę najmu pojazdu tuż przez przekazaniem go do dyspozycji klienta-najemcy, który zobowiązany jest do opłaty kosztów najmu i kaucji wg obowiązującego danego dnia cennika. Istnieje możliwość przdłużenia terminu najmu po uzgodnieniu z wypożyczalnią.

  • Wypożyczalnia zobowiązuje się do zapewnienia pełnego pakietu ubezpieczenia samochodu tj: OC, AC, NNW i Assistance.

  • Klient w czasie objętym umową zobowiązuje się do użytkowania pojazdu z należytą dbałością. Ubezpieczenie bowiem nie obejmuje zniszczeń wewnątrz samochodu, szyb i opon. Samochód w chwili wynajmu jest w stanie czystym wewnątrz i na zewnątrz i takim należy go zwrócić. W innym przypadku może zostać potrącony koszt czyszczenia/mycia auta z kwoty depozytu.

  • Dodatkowow najemca ma obowiązek do kotrolowania stanu płynów eksploatacyjnych samochodu oraz stanu kół. W sytuacji wystąpienia uszkodzeń z niedopilnowania tego obowiązku w pełni odpowiada za nie klient.

  • Najemca w ramach umowy może swobodnie poruszać się pojazdem po terenie kraju, natomiast o woli podróżowania poza granicami kraju jest zobowiązany do powiadomienia o tym i uzyskania zgody wypożyczalni przed zawarciem umowy najmu.

  • Klient bezwzględnie zobowiązany jest do natychmiastowego powiadomienia wypożyczalni o powstałej szkodzie w pojeździe lub mającej miejsce kolizji i innych zdażeniach losowych dotyczących przedmiotu najmu.

Kontakt

"Romix"
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
Roman Mikita

Tel: +48 509 053 590
Adres: 64-500 Śmiłowo 3 /2
E-mail: roman.mikita@wp.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY